Udostępnij

FacebookTwitterGoogleLinkedIn


W miniony weekend odbył się już po raz trzeci charytatywny piknik, który został zorganizowany przez Pawła Storto z Medyk 4×4.

Impreza miała na celu zebranie jak największej kwoty pieniędzy, które zostaną przekazane rodzicom Zuzi i Kacperka na rzecz leczenia.

W tym roku Piknik odbył się na terenie Kolorowych Jeziorkach w Wieściszowicach (k. Marciszowa), w Rudawach Janowickich.

Na piknik zostali zaproszeni wszyscy przyjaciele grupy Medyk 4×4. Przyjaciół mają sporo, tym samym na pikniku frekwencja była wzorowa. Podczas imprezy, jak sama nazwa wskazuje można było spróbować różnych potraw, ciast i naturalnie kiełbaski z ogniska. Wszystkie datki, które wrzucano do puszek oczywiście zostaną przekazane na rzecz dzieci.

Drugi dzień Pikniku to część off-roadowa. Wycieczka Krainą Wygasłych Wulkanów w okolicach Wojcieszowa była prowadzona przez Sławka Kosza, z Wojcieszowa. Trasa, która jak zwykle miała być lajtowa, jak zwykle nią nie była 😉 nie obeszło się bez wyciągania i szarpania. Po offroadowych wojażach udaliśmy się pod Ostrzycę, gdzie impreza zakończyła się ogniskiem.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że z samych licytacji uzbierano ponad 13 tysięcy złotych! A pieniążki z puszek nadal się liczą 😉

Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w Pikniku i cieszymy się, że mogliśmy pomóc w dotarciu do tak szczytnego celu jakim jest pomaganie chorym dzieciom.

Zuzi i Kacperkowi życzymy jak najwięcej zdrowia!

 

« 1 z 3 »

Udostępnij

FacebookTwitterGoogleLinkedIn


Komentarze (Facebook)

Sprzawdź także

200 pieczątek w 24h – relacja

Udostępnijw dniach 31.07-2.08 odbyła się impreza „200 pieczątek