Uchwyty szybkiego reagowania

Udostępnij


Toporek znajdujesz pod siedzeniem, a linę w schowku przed pasażerem? To znak, że czas zadbać o porządek na pokładzie Twojego samochodu. Jak się za to zabrać?

 

Na pokładzie każdego pojazdu specjalnego i terenowego musi panować porządek. To kwestia nie tylko szacunku do swojego auta, ale też bezpieczeństwa. Przed wyjazdem do pracy, lub na wyprawę w teren, postarajcie się zapewnić sobie dostęp do wszystkich potrzebnych rzeczy. Zainwestujcie w dobre jakościowo uchwyty szybkiego reagowania

Do czego służą uchwyty szybkiego reagowania?

Ich konstrukcja pozwala na natychmiastowe sięgnięcie i wypięcie niezbędnego sprzętu. Ma to kluczowe znaczenia podczas akcji gaśniczych. Ale nie tylko. Z tego rozwiązania powinni też korzystać pasjonaci jazdy terenowej. W trudnych sytuacjach – np., gdy porządnie zakopiemy samochód – możemy nagle potrzebować zblocza, czy łopaty.  Wtedy, w ciągu chwili, możemy po nie sięgnąć, wypiąć z uchwytu szybkiego reagowania i ruszyć do pracy. Bez nerwów, straty czasu i generowania kosztów – bo przecież każdy zgubiony element trzeba będzie kupić ponownie.

Uchwyty świetnie sprawdzają się też w domowym garażu. Mają spory udżwig, więc możesz przy ich pomocy powiesić na ścianie np. siekierę, czy łopatę do śniegu, a nawet zestaw kluczy. Pomyśl – jak często coś Ci ginie? Ile czasu i nerwów tracisz na szukanie potrzebnego narzędzia? Uchwyty szybkiego reagowania rozwiązują większość tych problemów. Nie zajmują miejsca, przeciwnie – porządkują Twoje otoczenie.

Jakie uchwyty szybkiego reagowania?

Polecam uchwyty marki Quick Fist. To amerykański producent, który powoli wchodzi na polski rynek ze swoim sprzętem. Przede wszystkim zwracajcie uwagę na jakość gumy. W tanich uchwytach jest ona marna, źle sprasowana i po kilku użyciach taki uchwyt po prostu przestaje spełniać swoją funkcję.

Quick Fist daje realną gwarancję, że nic nam się nie zacznie kruszyć, sypać i odpadać. Te uchwyty są oczywiście odporne na działanie słońca i wody, także słonej, oraz na wysokie i niskie temperatury.

Wybierając uchwyty dla siebie Sprawdźcie, jaki mają udżwig. Najpopularniejsze produkty mogą utrzymać przedmioty o wadze do 10 kilogramów, a to już coś.

Z podobnych rozwiązań korzystają wszystkie polskie służby – uchwyty znajdziecie na pokładach wozów strażackich, policyjnych, a nawet w pojazdach należących do wojska. A tam – przyznajcie sami – dobrze wiedzieć, na czym polega porządek. Pomyślcie o tym przed kolejną wyprawą w teren.

o Autorze

Jan Kozłowski – pasjonat off-roadu, piewca bezpiecznej zabawy w terenie i inwestowania w porządne jakościowo zabawki. Zapraszam na moją stronę.

Udostępnij