jeleniogórski offroad w Discovery Channel!

Udostępnij


już jutro (tj. 20.01.2016) o godzinie 22.00 na kanale Discovery Channel będziemy mogli obejrzeć nowy program Tomasza Karolaka pt “Jazdy Karolaka”.

 

Tomasz Karolak w programie wciela się w kierowców różnych pojazdów, m.in. aut terenowych. Do wspólnej zabawy Tomek zaprosił naszych przyjaciół z Jeep-Survival. Głównym “koordynatorem” oraz nauczycielem offroadu był Andrzej Wójcik, zwanym Siojo. U niego na profilu Facebook czytamy:

Kilka miesięcy temu zauważyła nas jako “Jeep-survival” ekipa telewizyjna OP1. Dostrzegli to, iż we wszystko co robimy wkładamy wiele serca, że to co robimy dla off-roadu jest po prostu z pasji i dla dobrej zabawy. Poproszono nas o współpracę ,która miała polegać na nauce Tomka Karolaka jazdy i zabawy w off-road. Program miał być dla jakiejś wielkiej stacji ale nie zdradzono nam dla jakiej. Oczywiście zgodziliśmy się bez mrugnięcia okiem. Wydzwoniłem kilku znajomych: Kamil Kowalski, Daniel Czaja Maciej Kopara Radomski, Jarek Andrzejewski, Muchomor zapraszając do wspólnego przedsięwzięcia. Wszyscy zgodzili się tak samo jak my ,choć nie do końca wierzyli, że to dojdzie do skutku. Wszystko kręcone było w malowniczych okolicach Jeleniej Góry i Janowic Wielkich. Mimo problemów takich jak kradzież naszego samochodu dzień przed kręceniem programu daliśmy radę. Od czego jest przecież Hello Kitty. Cały dzień zabawy na górkach,podjazdy, rolki, przeprawy przez błoto i głęboką wodę. Dziękujemy Wam wszystkim za te, że byliście razem z nami. Dziękujemy też DRAGON WINCH za to że mieliśmy w co ubrać naszą gwiazdeczkę. Co z tego wszystkiego wyszło zobaczycie już 20 stycznia o 22:00 na Discovery Channel.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia materiału nagranego w Jeleniej Górze, Janowicach Wielkich oraz okolicach.

A oto film z planu ujęć:

 

A to oficjalny “zwiastun” Kanału Discovery:

Udostępnij