Udost

FacebookTwitterGoogleLinkedIn


Dzień kobiet, jak wszyscy dobrze wiemy, należy odpowiednio świętować. Ten, który zapomniał kiedyś o złożeniu życzeń czy wręczeniu kwiatka swojej kobiecie, wie, co oznacza nie świętować tego dnia.

Grupa Kowary4x4, po raz kolejny, zorganizowała dość specyficzną imprezę właśnie dla płci pięknej. BaboTriaLL – tak właśnifaje się nazywa offroadowy rajd dla kobiet.

Organizator – Siwy, w ostatniej chwili zmienił nieco reguły. Zrezygnował z wpiosowego, zrezygnował z sędziów, bramek itp. Czyli rajd tak na prawdę nie był rajdem, tylko „przejażdżką”. Mimo tego impreza generalnie wyszła bardzo fajnie. Na Warowni4x4 było można poczęstować się pyszną grochówką, bigosem, a nawet skosztować „zapiekanki” z żeliwnego kociołka. Ogrzać można było się ciepłą herbatą czy kawą. Także catering jak na tego typu imprezy super 😉

 

Sama trasa była dość wymagająca dla części załóg, ponieważ kilka ekip przyjechało seryjnymi autami, na seryjnych oponach. Musieli oni zrezygnować z części trasy. Ale reszta jak najbardziej super. Było kilka miejsc, które zapewniały nie lada emocje. Słowa nie oddadzą wszystkiego, także zapraszam do galerii foto poniżej.

 

Pozdrowienia i podziękowania dla Kowary4x4 oraz Jeep-Survival 🙂

« 1 z 5 »

Udost

FacebookTwitterGoogleLinkedIn


Komentarze (Facebook)

Sprzawdź także

200 pieczątek w 24h – relacja

Udostw dniach 31.07-2.08 odbyła się impreza „200 pieczątek